Kategorie výrobků

Lamart: Kohoutek, dóza (cukřenka), výška 14 cm, Italský porcelán Lamart

Porcelánová dózička v podobě kohouta v trávě od italské značky Lamart z kolekce Palais Royal. Může sloužit jako dekorace domácnosti (například velikonoční) a zároveň jako nevšední dózička na cukr nebo jakékoliv drobnosti.

Ručně dekorované.

Výška 14 cm


1 490 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 1490 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: lamart-dozicka

Popis

Lamart: Kohoutek, dóza (cukřenka), výška 14 cm, Italský porcelán Lamart

Parametry


Barva: Pestrobarevná
Provedení: Mlékovky a cukřenky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Itálie
Váha: 0.4 kg
Výrobce: Lamart

Kategorie:
Figurky NAO a Lamart Doplňky do domácnosti a kuchyně Figurky Mlékovky a cukřenky

O značce Lamart


Lamart je italský manufakturní výrobce dekorativního i jídelního porcelánu a doplňků do domácnosti s dlouholetou tradicí od r. 1971. Po celém světě jsou známi vysokou kvalitou svých výrobků a originálním designem. Manufaktura Lamart vyrábí celou řadu sezónních produktů, jako jsou například vánoční kolekce nebo velikonoční kolekce kohoutů, pro které si značka zajistila oblibu a je stále více vyhledávána.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.