Kategorie výrobků

Křišťálový kabaret dvoudílný broušený, 245 mm, zlato + smalt, Jahami Bohemia

Luxusní broušený křišťálový kabaret - dvoudílný, velmi precizně ručně dekorovaná zlatem a smaltem. Drobounké barevné květy a lístečky. Na pralinky oříšky, či jiné pochutiny. Velice zdobný dekorativní kousek vhodný do luxusního interiéru. Nádherný dar.

Vyrobeno v české společnosti Jahami Bohemia, specializované na výrobu originálního ručně broušeného olovnatého křišťálu 24% Pbo, se zlatem, či s platinou. Kvalita a nezávadnost je u této sklárny ze Světlé nad Sázavou na prvním místě.

Rozměry: 23 x 15,8 cm, výška 3,5 cm, hmotnost: 930 g (může se lehce lišit vzhledem k ruční výrobě)


2 798 Kč s DPH

Není skladem, ve výrobě 1 ks.

Nákupem získáte 2798 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: SE-JAH-35/437-kabaret

Popis

Křišťálový kabaret dvoudílný broušený, 245 mm, zlato + smalt, Jahami Bohemia

Parametry


Barva: Květiny, Zlatá
Provedení: Kabarety a etažery
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 1.2 kg
Výrobce: Jahami Bohemia

Kategorie:
KŘIŠŤÁL A SKLO Skleněné nádobí a vázy

O značce Jahami Bohemia


Rodinná společnost JAHAMI BOHEMIA, s. r. o. založili roku 1990 Jaroslav a Hana Kyselovi. Navázali tím však na rodinnou tradici sklářského umění od roku 1878. Výroba je specializována na výrobu originálního ručně broušeného olovnatého křišťálu 24% Pbo, křišťálu se zlatem, či s platinou. Kvalita a nezávadnost je u těchto rukodělných výrobků v Jahami Bohemia na prvním místě.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.