Kategorie výrobků

Křišťálový broušený nástolec / mistička, zlato + smalt, Jahami Bohemia

Luxusní broušený křišťálový nástolec / mistička na noze, velmi precizně ručně dekorovaná zlatem a smaltem. Drobounké barevné květy a lístečky. Velice zdobná dekorativní mistička na oříšky nebo jiné drobnosti vhodná do luxusního interiéru. Nádherný dárek.

Vyrobeno v české společnosti Jahami Bohemia, specializované na výrobu originálního ručně broušeného olovnatého křišťálu 24% Pbo, se zlatem, či s platinou. Kvalita a nezávadnost je u této sklárny ze Světlé nad Sázavou na prvním místě.

Průměr: 93 mm, výška: 72 mm, hmotnost: 230 g (může se lehce lišit vzhledem k ruční výrobě)


1 695 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 1695 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: SE-JAH-35/118nastolec-090

Popis

Křišťálový broušený nástolec / mistička, zlato + smalt, Jahami Bohemia

Parametry


Barva: Květiny, Zlatá
Provedení: Mísy
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 0.3 kg
Výrobce: Jahami Bohemia

Kategorie:
KŘIŠŤÁL A SKLO Skleněné nádobí a vázy

O značce Jahami Bohemia


Rodinná společnost JAHAMI BOHEMIA, s. r. o. založili roku 1990 Jaroslav a Hana Kyselovi. Navázali tím však na rodinnou tradici sklářského umění od roku 1878. Výroba je specializována na výrobu originálního ručně broušeného olovnatého křišťálu 24% Pbo, křišťálu se zlatem, či s platinou. Kvalita a nezávadnost je u těchto rukodělných výrobků v Jahami Bohemia na prvním místě.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.