Kategorie výrobků

Křišťálové sklenice na víno broušené - set 6 ks, platina + smalt, Jahami Bohemia

Luxusní broušené křišťálové sklenice na víno, velmi precizně ručně dekorované platinou a smaltem. Drobounké barevné květy a lístečky. Velice zdobné a dekorativní, vhodné do luxusního interiéru. Nádherný dar.

Vyrobeno v české společnosti Jahami Bohemia, specializované na výrobu originálního ručně broušeného olovnatého křišťálu 24% Pbo, se zlatem, či s platinou. Kvalita a nezávadnost je u této sklárny ze Světlé nad Sázavou na prvním místě.

Průměr: 8,5 cm, výška: 178 mm, (může se lehounce lišit vzhledem k ruční výrobě)


4 890 Kč s DPH

Není skladem, ve výrobě 1 ks.

Nákupem získáte 4890 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: SE-JAH11//012

Popis

Křišťálové sklenice  na víno broušené - set 6 ks, platina + smalt, Jahami Bohemia

Parametry


Barva: Květiny, Platina, Šedostříbrná
Provedení: Skleničky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 2.2 kg
Výrobce: Jahami Bohemia

Kategorie:
KŘIŠŤÁL A SKLO Skleničky Skleničky Skleněné a křišťálové soupravy

O značce Jahami Bohemia


Rodinná společnost JAHAMI BOHEMIA, s. r. o. založili roku 1990 Jaroslav a Hana Kyselovi. Navázali tím však na rodinnou tradici sklářského umění od roku 1878. Výroba je specializována na výrobu originálního ručně broušeného olovnatého křišťálu 24% Pbo, křišťálu se zlatem, či s platinou. Kvalita a nezávadnost je u těchto rukodělných výrobků v Jahami Bohemia na prvním místě.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.