Dárek hrnek Trojka 0,28 l Vlčí mák ke každé obj. nad 500 Kč. Platí do 10/10/2023
Kategorie výrobků

Křišťálová vločka 50 x 42 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Vánoční ornamenty z českého křišťálu rozzáří svou brilancí a třpytem váš sváteční pokoj pokaždé, když je pohladí jemný světelný paprsek. Podtrhne tak vánoční náladu celé vaší rodiny.

795 Kč s DPH

Není skladem, dodání 1 týden

Nákupem získáte 795 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: p145100

Popis

Křišťálová vločka 50 x 42 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Parametry


Barva: Bílá
Provedení: Vánoční a velikonoční ozdoby
Země původu: Česká republika
Váha: 0.5 kg
Výrobce: Křišťálové figurky PRECIOSA

Kategorie:
Vánoce a Velikonoce Vánoce

O značce Křišťálové figurky PRECIOSA


Rozvíjíme 470 let
sklářské tradice

Navazujeme na nepřerušenou sklářskou tradici, která započala v Křišťálovém údolí již v roce 1548, a doplňujeme ji o moderní technologické postupy.

Dali jsme světu český křišťál a v našich laboratořích se už rodí další novinky. Každým rokem posouváme hranice toho, co sklo dovede.

 

Inspirujeme k vytváření
křišťálového světa

Jsme předním světovým výrobcem skla. Již po desetiletí přinášíme do sklářství nové nápady, jak kombinovat barvy a křišťálové či skleněné komponenty. Navrhujeme unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem. Naše řemeslo obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.