Ribes: Přívěsek, PRECIOSA šperky

Ribes: Přívěsek, PRECIOSA šperky
Š: 20 mm , V: 90 mm, D: 75 cm V rybízu (latinsky Ribes) se snoubí dvě zcela odlišné chuti- osvěžující...
Naše cena bez DPH:
1 483 Kč
Cena s DPH:
Naše cena s DPH:
1 795 Kč
ks

Hodnocení majitelů "13409"

Zobrazujeme pouze hodnocení, ve kterých majitelé '13409' přidali i slovní popis.

Komentáře k produktu "Ribes: Přívěsek, PRECIOSA šperky"

Vzhledem k udržení vysoké úroveně diskusí je vkládání nových komentářů či reakce na příspěvky ostatních návštěvníků umožněno pouze přihlášeným uživatelům.

K tomuto zboží ještě nenapsal nikdo komentář. Buďte první!


Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Ribes: Přívěsek, PRECIOSA šperky

Š: 20 mm , V: 90 mm, D: 75 cm

V rybízu (latinsky Ribes) se snoubí dvě zcela odlišné chuti- osvěžující kyselá s lehce sladkou příchutí. Podobně se i v našich vinutých perlách Rides snoubí tmavý křišťál s 24karátovým zlatem a společně tvoří dokonale harmonický celek. Každá perla je vyráběna ručně navíjením skloviny nad sklářským kahanem a má tak svou jedinečnou strukturu. Chirurgická ocel zlaté barvy u šperků Ribes krásně koresponduje s barevností vinutých perel.

Kolekce šperků z chirurgické oceli v kombinaci s českým křišťálem.Speciální kameny z produkce Preciosa Beauty s.r.o. obsahují 24k zlato, které je neoddělitelnou součástí skleněného kamene a nepodléhá povinnosti výrobce ani obchodníků tyto výrobky označovat puncovní značkou.Vinuté perle jsou ručně vyráběné navíjením skloviny nad sklářským kahanem a každý kus je originál.Bublinky v těchto perlách jsou přirozeným efektem výroby a potvrzují originalitu a ruční výrobu touto unikátní technologií.

 
Přepravní váha: 0.3 kg
Hrubá přepravní váha 0,33 kg

Prohlédněte si také zboží ze stejné kategorie