Otevírací doba - ADVENTNÍ prosincové VÍKENDY: sobota 9 - 17 h, neděle 10 - 17 h
Kategorie výrobků

Volání dálek 73 x 150 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Kávový set z bílého královského porcelánu je zdoben stylovým potiskem v kombinaci s broušenými kameny z českého křišťálu, které dodávají setu úžasnou brilanci a třpyt. Motivem setu je strom, symbol života, síly, stability, tvořivosti a plodnosti. Propojují se v něm síly nebes a země. Síly duchovní a materiální. Jedině toto spojení umožňuje tvořit a plodit pro dobro všech. Zatímco se kořeny stromu ztrácejí hluboko v..

3 195 Kč s DPH

Není skladem, dodání 1 týden

Nákupem získáte 3195 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: p143120

Popis

Volání dálek 73 x 150 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Parametry


Barva: Bílá
Provedení: Šálky a podšálky
Země původu: Česká republika
Váha: 1 kg
Výrobce: Křišťálové figurky PRECIOSA

Kategorie:
Sklenice a stolovací doplňky Šálky a podšálky

O značce Křišťálové figurky PRECIOSA


Rozvíjíme 470 let
sklářské tradice

Navazujeme na nepřerušenou sklářskou tradici, která započala v Křišťálovém údolí již v roce 1548, a doplňujeme ji o moderní technologické postupy.

Dali jsme světu český křišťál a v našich laboratořích se už rodí další novinky. Každým rokem posouváme hranice toho, co sklo dovede.

 

Inspirujeme k vytváření
křišťálového světa

Jsme předním světovým výrobcem skla. Již po desetiletí přinášíme do sklářství nové nápady, jak kombinovat barvy a křišťálové či skleněné komponenty. Navrhujeme unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem. Naše řemeslo obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.