Kategorie výrobků

Skleněné špunty na víno - set 32 x 29 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Balení obsahuje dvě velikosti skleněných uzávěrů, které po určitou dobu uzavřou a ozdobí Vaši láhev vína. Uzávěry jsou určeny pro standardní láhve s průměrem 17, 5 a 18,5 mm.

375 Kč s DPH

Skladem 6 ks

Nákupem získáte 375 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: p133370

Popis

Skleněné špunty na víno - set 32 x 29 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Parametry


Provedení: Stolovací doplňky
Země původu: Česká republika
Váha: 0.2 kg
Výrobce: Křišťálové figurky PRECIOSA

Kategorie:
Stolovací doplňky Sklenice a stolovací doplňky

O značce Křišťálové figurky PRECIOSA


Rozvíjíme 470 let
sklářské tradice

Navazujeme na nepřerušenou sklářskou tradici, která započala v Křišťálovém údolí již v roce 1548, a doplňujeme ji o moderní technologické postupy.

Dali jsme světu český křišťál a v našich laboratořích se už rodí další novinky. Každým rokem posouváme hranice toho, co sklo dovede.

 

Inspirujeme k vytváření
křišťálového světa

Jsme předním světovým výrobcem skla. Již po desetiletí přinášíme do sklářství nové nápady, jak kombinovat barvy a křišťálové či skleněné komponenty. Navrhujeme unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem. Naše řemeslo obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.