Otevírací doba - ADVENTNÍ prosincové VÍKENDY: sobota 9 - 17 h, neděle 10 - 17 h
Kategorie výrobků

Party set 270 x 60 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Šampaňské neodmyslitelně patří k nejrůznějším oslavám. My jsme pro Vás připravili originální kolekci Party Set, která těmto jedinečným chvílím dodá ten správný glanc a vznešenost. Pod taktovkou třpytu a brilance českého křišťálu bude každý okamžik nezapomenutelný.

2 645 Kč s DPH

Výrobek momentálně nedostupný

Nákupem získáte 2645 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: p135842





Popis

Party set 270 x 60 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Parametry


Provedení: Skleničky
Země původu: Česká republika
Váha: 0.5 kg
Výrobce: Křišťálové figurky PRECIOSA

Kategorie:
Sklenice a stolovací doplňky Skleničky Skleničky

O značce Křišťálové figurky PRECIOSA


Rozvíjíme 470 let
sklářské tradice

Navazujeme na nepřerušenou sklářskou tradici, která započala v Křišťálovém údolí již v roce 1548, a doplňujeme ji o moderní technologické postupy.

Dali jsme světu český křišťál a v našich laboratořích se už rodí další novinky. Každým rokem posouváme hranice toho, co sklo dovede.

 

Inspirujeme k vytváření
křišťálového světa

Jsme předním světovým výrobcem skla. Již po desetiletí přinášíme do sklářství nové nápady, jak kombinovat barvy a křišťálové či skleněné komponenty. Navrhujeme unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem. Naše řemeslo obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.