Od 25.-28.11.2022: SLEVA 10% při užití kupónu BLACK - použijte tlačítko "Mám slevový kód" pod seznamem zboží v nákupním vozíku a vyplňte BLACK
Kategorie výrobků

Mrazivé květy - fotorámeček 150 x 235 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Fotorámeček s motivy mrazivých květů je stylový bytový doplněk, který se skvěle hodí do moderního interiéru. Jeho květinový design v kombinaci s broušenými kameny Preciosa dodá celé místnosti úžasnou brilanci a nepřehlédnutelný třpyt. I z tohoto důvodu se fotografie umístěná ve fotorámečku stane stále živou vzpomínkou na milovanou osobu, která v tu chvíli nemusí být ve vaší blízkosti.

1 495 Kč s DPH

Není skladem, dodání 1 týden

Nákupem získáte 1495 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: p144920

Popis

Mrazivé květy - fotorámeček 150 x 235 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Parametry


Barva: Černá a bílá
Provedení: Doplňky do domácnosti
Země původu: Česká republika
Váha: 0.5 kg
Výrobce: Křišťálové figurky PRECIOSA

Kategorie:
Dekorace Doplňky do domácnosti

O značce Křišťálové figurky PRECIOSA


Rozvíjíme 470 let
sklářské tradice

Navazujeme na nepřerušenou sklářskou tradici, která započala v Křišťálovém údolí již v roce 1548, a doplňujeme ji o moderní technologické postupy.

Dali jsme světu český křišťál a v našich laboratořích se už rodí další novinky. Každým rokem posouváme hranice toho, co sklo dovede.

 

Inspirujeme k vytváření
křišťálového světa

Jsme předním světovým výrobcem skla. Již po desetiletí přinášíme do sklářství nové nápady, jak kombinovat barvy a křišťálové či skleněné komponenty. Navrhujeme unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem. Naše řemeslo obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.