Kategorie výrobků

Bílý delfín 140 x 125 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Podle východní filozofie přináší soška delfína štěstí. Je také skvělým symbolem přátelství, pomoci, moudrosti, kreativity a harmonie. Toto unikátní umělecké dílo je vyrobeno díky tradičním technologiím českých sklářů. Ruční zpracování jednotlivých částí výrobku je zárukou originality a nenapodobitelností každého jednoho kusu. Limitovaná edice „Bílý delfín“ vstupuje na trh v počtu 300 ks.

3 995 Kč s DPH

Není skladem, dodání 1 týden

Nákupem získáte 3995 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: p139458

Popis

Bílý delfín 140 x 125 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Parametry


Barva: Bílá
Provedení: Figurky
Země původu: Česká republika
Váha: 1 kg
Výrobce: Křišťálové figurky PRECIOSA

Kategorie:
Figurky Dekorace

O značce Křišťálové figurky PRECIOSA


Rozvíjíme 470 let
sklářské tradice

Navazujeme na nepřerušenou sklářskou tradici, která započala v Křišťálovém údolí již v roce 1548, a doplňujeme ji o moderní technologické postupy.

Dali jsme světu český křišťál a v našich laboratořích se už rodí další novinky. Každým rokem posouváme hranice toho, co sklo dovede.

 

Inspirujeme k vytváření
křišťálového světa

Jsme předním světovým výrobcem skla. Již po desetiletí přinášíme do sklářství nové nápady, jak kombinovat barvy a křišťálové či skleněné komponenty. Navrhujeme unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem. Naše řemeslo obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.