Kategorie výrobků

Hummel: Pošťáček, Porcelánové figurky Hummel

Porcelánová figurka chlapce s dopisem v ruce a v poštovním oblečku. Patří k vyhledávaným sběratelským figurkám od německé značky Hummel. Tyto malé figurky od Hummela, známé po celém světě jsou charakteristické svými motivy roztomilých dětí, které mají krásně detailně vykreslené obličeje a výrazy ve tvářích.


8 190 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 8190 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g22-000381

Popis

Hummel: Pošťáček, Porcelánové figurky Hummel

Parametry


Barva: Hnědá, Modrá, Pestrobarevná
Provedení: Figurky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 0.25 kg
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Figurky Hummel Figurky Goebel Artis Orbis

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.Naposledy jste navštívili