Kategorie výrobků

Hummel: Pošťáček, Porcelánové figurky Hummel

Porcelánová figurka chlapce s dopisem v ruce a v poštovním oblečku. Patří k vyhledávaným sběratelským figurkám od německé značky Hummel. Tyto malé figurky od Hummela, známé po celém světě jsou charakteristické svými motivy roztomilých dětí, které mají krásně detailně vykreslené obličeje a výrazy ve tvářích.


8 190 Kč s DPH

Poslední kus skladem Nákupem získáte 8190 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g22-000381

Popis

Hummel: Pošťáček, Porcelánové figurky Hummel

Parametry


Barva: Hnědá, Modrá, Pestrobarevná
Provedení: Figurky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 0.25 kg
Výrobce: Hummel

Kategorie:
Figurky Hummel Figurky Goebel Artis Orbis

O značce Hummel


Německá manufaktura Hummel vyrábí miniatury porcelánových, ručně dekorovaných figurek, známých po celém světě. Mají velikou sběratelskou hodnotu. Tyto malé figurky jsou charakteristické roztomilými motivy dětí v nejrůznějších životních situacích, které mají krásně detailně vykreslené obličeje a výrazy ve tvářích.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.Naposledy jste navštívili