Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Hrnek Diamond Titanum Maxi, žlutá a platina, 550 ml, porcelán Goldfinger

Velký hrnek originálního designu vycházejícího z tradice českého kubismu ve stylu art deco. Dekor Titanum Yellow - barva žlutá s barevnými odlesky, uvnitř platinový. Vyrobeno v české porcelánové manufaktuře Goldfinger, která vyrábí originální, autorské malosériové produkty z porcelánu. Jejich předností je nápaditý design a vysoká kvalita produktů.

Hrnek pro ty, kteří si potrpí na opravdu velký čaj.

Výška: 12,5 cm, objem: 0,55 l (500ml - 550ml)


1 330 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 1330 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: go-maxi-hrnek-diamont-titanum-žlutý

Popis

Hrnek Diamond Titanum Maxi, žlutá a platina, 550 ml, porcelán Goldfinger

Parametry


Barva: Platina, Zlatá, Žlutá
Provedení: Hrnky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 0.5 kg
Výrobce: Goldfinger porcelán

Kategorie:
Hrnky Hrnky misky, šálky různé dekory Goldfinger porcelán

O značce Goldfinger porcelán


Česká porcelánová manufaktura Goldfinger vyrábí originální, autorské maloseriové produkty z porcelánu. Jejich nápaditý design a vysoká kvalita opravdu zaujmou. Vyrábí jak čajové a kávové soupravy, hrnky, šálky, misky i vázy. V roce 1998 byla firma původně založena v obci Hlušovice u Olomouce. K výrobě je jako hlavní surovina používán český porcelán - materiál nejvyšší jakosti. Některé řady jejich produktů vycházející z tradice českého kubismu ve stylu art deco.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.