Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Hrnek 0,4 l s víčkem a sítkem, Soffioni, 11,5 / 8 / 14 cm, jemný kostní porcelán, Rosina Wachtmeister, Goebel

praktický hrnek s nádherným kočičím dekorem - motiv Soffioni, od známe rakouské výtvarnice Rosiny Wachtmeister, nerezové kovové jemné sítko, porcelánové víčko


1 110 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 1110 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g66861071

Popis

Rosina Wachtmeister - Soffioni

Hrnek 0,4 l s víčkem a sítkem, Soffioni, 11,5 / 8 / 14 cm, jemný kostní porcelán, Rosina Wachtmeister, Goebel

Parametry


Barva: Bordeaux, Béžová (slonová kost, ivory), Hnědá, Červená, Žlutá
Provedení: Hrnky
Vhodné do: Myčka OK
Země původu: Německo
Váha: 0.5 kg
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Hrnky Hrnky, šálky, skleničky

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.