Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Hodiny nástěnné Polibek, 31 / 31 / 5 cm, porcelán, G. Klimt, Goebel

Významná umělecká díla Gustava Klimta patří k nejdražším kresbám a těší se velké oblibě po celém světě. Jeho jedinečný a nezaměnitelný styl udělal z jeho slavné kresby „The Kiss“ slavnou ikonu lásky. Výrazné použití zlatých barev je pravděpodobně jedním z důvodů neměnné obliby motivu v průběhu let.

  • Vyrobeno z vysoce kvalitního porcelánu
  • Zdobeno zlatem (barvou)
  • 1x baterie AA (LR6) 1,5 V, není součástí balení

D/Š/V v cm:   31 / 31 / 5

Čistá váha: 1 170 g


4 540 Kč s DPH

Skladem u výrobce, dodání 2-3 týdny

Nákupem získáte 4540 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g67069021

Popis

Hodiny nástěnné Polibek, 31 / 31 / 5 cm, porcelán, G. Klimt, Goebel

Parametry


Barva: Pestrobarevná
Provedení: Hodiny
Země původu: Německo
Váha: 1.42 kg
Výrobce: Goebel
Rozměry: 31 x 5 x 31 cm

Kategorie:
Hodiny Gustav Klimt

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.