Milí zákazníci, OBCHOD ZNOVU UZAVŘEN kvůli Covidu. WWW objednávky vydáváme v pracovní dny 10 - 17 h. Z chodníku před obchodem prosím volejte 221 505 320 nebo 602 50 60 79
Kategorie výrobků

Jídelní sada pro 6 osob, HC001 zlatý proužek, Haas a Czjzek

Polévková mísa 2,5 l, podnos plochý oválný 36 cm, mísa kulatá mělká 31 cm, 2x mísa hluboká 23 cm, omáčník, slánka a pepřenka - mistička, 6x talíř dezertní 19 cm, 6x talíř hluboký 24 cm, 6x talíř mělký 25 cm, omáčník 400 ml. Porcelán nyní nese spodní značku Elizabeth Bohemia (z Karlových Varů), protože jak je známo, naše nejstarší porcelánka bohužel zkrachovala, ale porcelán z totožných převzatých forem dále vyrábí jiná česká porcelánka.


Doporučená cena 5 390 Kč 7% sleva

5 013 Kč s DPH

Nákupem získáte 5012 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: hc001js

Popis

Jídelní sada pro 6 osob, HC001 zlatý proužek, Haas  a  Czjzek

Parametry


Barva: Bílá, Zlatá
Provedení: Jídelní soupravy
Země původu: Česká republika
Váha: 18 kg
Výrobce: Elizabeth (Haas a Czjzek

Kategorie:
HC001 zlato Jídelní soupravy

O značce Elizabeth (Haas a Czjzek


Výrobce Haas & Czjzek BYLA první porcelánovou manufakturou v Čechách, která VYRÁBĚLA nejkvalitnější český porcelán a porcelánové servisy. V nabídce jste mohli najít čajové a kávové sady, ručně malované vázy, pozlacené misky, porcelán zdobený platinovou linkou a jídelní soupravy různých tvarů, vzorů a klasických či moderních stylů. Haas & Czjzek BYLA nejstarší porcelánkou v Čechách, která VYRÁBĚLA jedinečně zdobený porcelán, který nadchl každého, kdo ho spatřil. PORCELÁNKA BOHUŽEL V ROCE 2012 ZKRACHOVALA. Z převzatých forem nyní okolní výrobci dodávají bývalé nejoblíbenější dekory HaC. Porcelán nyní nese spodní značku Elizabeth original Bohemia.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.Naposledy jste navštívili