Do 31/3/23: SLEVA 12% při užití kupónu: CIBULAK12 - na celý cibulákový sortiment a výrobky porcelánky Leander
Kategorie výrobků

Jídelní sada pro 6 osob, HC001 zlatý proužek, Haas a Czjzek

Polévková mísa 2,5 l, podnos plochý oválný 36 cm, mísa kulatá mělká 31 cm, 2x mísa hluboká 23 cm, omáčník, slánka a pepřenka - mistička, 6x talíř dezertní 19 cm, 6x talíř hluboký 24 cm, 6x talíř mělký 25 cm, omáčník 400 ml. Porcelán nyní nese spodní značku Elizabeth Bohemia (z Karlových Varů), protože jak je známo, naše nejstarší porcelánka bohužel zkrachovala, ale porcelán z totožných převzatých forem dále vyrábí jiná česká porcelánka.


8 660 Kč s DPH

Není skladem, ve výrobě 2 ks.

Kód: hc001js

Popis

Jídelní sada pro 6 osob, HC001 zlatý proužek, Haas  a  Czjzek

Parametry


Barva: Bílá, Zlatá
Provedení: Jídelní soupravy
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 18 kg
Výrobce: Elizabeth (Haas a Czjzek

Kategorie:
HC001 zlato Jídelní soupravy

O značce Elizabeth (Haas a Czjzek


Výrobce Haas & Czjzek BYLA první porcelánovou manufakturou v Čechách, která VYRÁBĚLA nejkvalitnější český porcelán a porcelánové servisy. V nabídce jste mohli najít čajové a kávové sady, ručně malované vázy, pozlacené misky, porcelán zdobený platinovou linkou a jídelní soupravy různých tvarů, vzorů a klasických či moderních stylů. Haas & Czjzek BYLA nejstarší porcelánkou v Čechách, která VYRÁBĚLA jedinečně zdobený porcelán, který nadchl každého, kdo ho spatřil. PORCELÁNKA BOHUŽEL V ROCE 2012 ZKRACHOVALA. Z převzatých forem nyní okolní výrobci dodávají bývalé nejoblíbenější dekory HaC. Porcelán nyní nese spodní značku Elizabeth original Bohemia.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.