Kategorie výrobků

Egermann: Vínová souprava Ambr, 7 dílná, v: 27 cm

Křišťálová ručně vyráběná designová souprava na víno nebo likér. Od české společnosti Egermann s dlouholetou tradicí. Žlutý povrch (Amber), zdobeno vzory pomocí řezacích a gravírovacích postupů, bohatě zlatě dekorováno.

Balení obsahuje: 1 karafa s uzávěrem, 6 ks skleniček

Karafa - výška: 27 cm (s uzávěrem), 23 cm (bez uzávěru), šíře: 12 cm

Skleničky - výška: 10 cm, šířka: 7 cm


3 990 Kč s DPH

Výrobek momentálně nedostupný

Nákupem získáte 3990 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: SE983272

Popis

Egermann: Vínová souprava Ambr, 7 dílná, v: 27 cm

Parametry


Barva: Oranžová, Zlatá, Žlutá
Provedení: Skleničky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 2 kg
Výrobce: Egermann

Kategorie:
Sklo Egermann Skleněné a křišťálové soupravy

O značce Egermann


Společnost Egermann z Nového Boru se specializuje výhradně na výrobu ručně zdobeného skla. Výrobky mají užitkový, dekorativní i vysoce umělecky zaměřený charakter. Tradice firmy se datuje již od počátku 18. století. Dodnes je veškeré skleněné zboží vyráběno tradičními českými technikami v odkazu mistra Friedricha Egermanna, který se narodil r. 1777 v severních Čechách. F. Egermann se naučil malbě a různým výrobním procesům jako učeň v německém Míšni, v té době centru porcelánu. Každá váza, sklenice nebo mísa je naprosto jedinečným výrobkem. Egermann je autorem procesu zvaného „červené barvení“, při kterém je tmavě rubínově červené zbarvení na povrchu každého kusu zdobeno barokními vzory pomocí řezacích a gravírovacích postupů.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.Naposledy jste navštívili