Kategorie výrobků

Egermann: Kalíšek Lištovačka Umělecký, v: 20,5 cm, křišťálové sklenice Egermann

Křišťálový ručně vyráběný a dekorovaný kalíšek/pohár lištovačka. Žlutý povrch v barvě Amber je zdoben vzory pomocí řezacích a gravírovacích postupů, bohatě zlatě dekrováno. U tohoto poháru jsou přidány i ručně malované barevné květinové motivy. Od české společnosti Egermann s dlouholetou tradicí.

Výška: 20,5cm, šířka: 9 cm


3 990 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 3990 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: SE432711902739

Popis

Egermann: Kalíšek Lištovačka Umělecký, v: 20,5 cm, křišťálové sklenice Egermann

Parametry


Barva: Květiny, Oranžová, Zlatá, Žlutá
Provedení: Skleničky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 1 kg
Výrobce: Egermann

Kategorie:
Sklo Egermann Skleničky Dekorace a šperky

O značce Egermann


Společnost Egermann z Nového Boru se specializuje výhradně na výrobu ručně zdobeného skla. Výrobky mají užitkový, dekorativní i vysoce umělecky zaměřený charakter. Tradice firmy se datuje již od počátku 18. století. Dodnes je veškeré skleněné zboží vyráběno tradičními českými technikami v odkazu mistra Friedricha Egermanna, který se narodil r. 1777 v severních Čechách. F. Egermann se naučil malbě a různým výrobním procesům jako učeň v německém Míšni, v té době centru porcelánu. Každá váza, sklenice nebo mísa je naprosto jedinečným výrobkem. Egermann je autorem procesu zvaného „červené barvení“, při kterém je tmavě rubínově červené zbarvení na povrchu každého kusu zdobeno barokními vzory pomocí řezacích a gravírovacích postupů.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.