Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Dívka s medvídkem, 19 x 9 x 6 cm, NAO porcelánové figurky

Porcelánová figura mladé roztomilé dívky v bílých šatech se svým oblíbeným medvídkem v náručí. Figurka s názvem "Jsem elegantní?". Vysoce kvalitní porcelán z tradiční španělské manufaktury NAO. Vhodné jako milý dekorativní dárek do domácnosti.

Rozměry: 19 x 9 x 6 (v x š x h)

Váha: 250 g


2 110 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 2110 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: Nao020-01690

Popis

Dívka s medvídkem, 19 x 9 x 6 cm, NAO porcelánové figurky

Parametry


Barva: Bílá, Hnědá, Modrá
Provedení: Figurky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Španělsko
Váha: 0.5 kg
Výrobce: NAO Handcrafted Porcelain

Kategorie:
Figurky Figurky NAO, Lamart a Royal Copenhagen

O značce NAO Handcrafted Porcelain


Populární ručně malované španělské porcelánové figurky manufaktury NAO. Firma má dlouholetou tradici již od roku 1968. Nao vybírá vždy ty nejlepší lokální umělce, kteří tvoří kolekce figurek. Pro Nao je charakteristická vysoká kvalita, záliba v detailech, sladkost něžných dětských tvářích a neuvěřitelná živost figurek.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.