Kategorie výrobků

Cukřenka 350 ml, HC562 pravý platinový lept, Haas a Czjzek

Výprodej

jeden z luxusních dekorů do roku 2012 vyráběných v Horním Slavkově - pravý lept


Doporučená cena 3 290 Kč 30% sleva

2 303 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 2303 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: hc562c300

Popis

Cukřenka 350 ml, HC562 pravý platinový lept, Haas a Czjzek

Parametry


Barva: Bílá, Platina, Zlatá
Provedení: Mlékovky a cukřenky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 0.45 kg
Výrobce: Elizabeth (Haas a Czjzek

Kategorie:
Mlékovky a cukřenky Výprodej Elizabeth (Haas & Czjzek)

O značce Elizabeth (Haas a Czjzek


Výrobce Haas & Czjzek BYLA první porcelánovou manufakturou v Čechách, která VYRÁBĚLA nejkvalitnější český porcelán a porcelánové servisy. V nabídce jste mohli najít čajové a kávové sady, ručně malované vázy, pozlacené misky, porcelán zdobený platinovou linkou a jídelní soupravy různých tvarů, vzorů a klasických či moderních stylů. Haas & Czjzek BYLA nejstarší porcelánkou v Čechách, která VYRÁBĚLA jedinečně zdobený porcelán, který nadchl každého, kdo ho spatřil. PORCELÁNKA BOHUŽEL V ROCE 2012 ZKRACHOVALA. Z převzatých forem nyní okolní výrobci dodávají bývalé nejoblíbenější dekory HaC. Porcelán nyní nese spodní značku Elizabeth original Bohemia.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.