Kategorie výrobků

Čajová sada pro 6 osob, HC173 platinový PÁSEK Simona, Elizabeth

6x šálek nízký 200 ml a podšálek, konev čajová 1,2 l, cukřenka 350 ml a mlékovka 350 ml. Porcelán nyní nese spodní značku Elizabeth Bohemia (z Karlových Varů), protože jak je známo, naše nejstarší porcelánka bohužel zkrachovala, ale porcelán z totožných převzatých forem dále vyrábí jiná česká porcelánka, G. Benedikt


Prodej byl ukončen.

Kód: hc173cs

Často se kupuje společně

15 070 Kč s DPH

Kusy jednotlivých produktů si můžete upravit následně v košíku

Popis

Čajová sada pro 6 osob, HC173 platinový PÁSEK Simona, Elizabeth

Parametry


Barva: Platina
Provedení: Čajové soupravy
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 5 kg
Výrobce: Elizabeth (Haas a Czjzek

Kategorie:
Čajové soupravy HC002 platina

O značce Elizabeth (Haas a Czjzek


Výrobce Haas & Czjzek BYLA první porcelánovou manufakturou v Čechách, která VYRÁBĚLA nejkvalitnější český porcelán a porcelánové servisy. V nabídce jste mohli najít čajové a kávové sady, ručně malované vázy, pozlacené misky, porcelán zdobený platinovou linkou a jídelní soupravy různých tvarů, vzorů a klasických či moderních stylů. Haas & Czjzek BYLA nejstarší porcelánkou v Čechách, která VYRÁBĚLA jedinečně zdobený porcelán, který nadchl každého, kdo ho spatřil. PORCELÁNKA BOHUŽEL V ROCE 2012 ZKRACHOVALA. Z převzatých forem nyní okolní výrobci dodávají bývalé nejoblíbenější dekory HaC. Porcelán nyní nese spodní značku Elizabeth original Bohemia.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.