Kategorie výrobků

Bytový parfém - Mandlovník (Vincent Van Gogh), Difuzér, Goebel

Luxusní bytový parfém, který provoní celý Váš domov krásnou vůní mandlovníku. Dekor kvetoucího mandlovníku od Vincenta Van Goghna na váze difuzéru.

Vůni můžete průběžně doplňovat z lahvičky. Perfektní doplněk do Vaší moderní domácnosti nebo krásný dárek pro Vaše milované.

Obsahuje: skleněná váza difuzéru, zátka, parfémová náplň 100 ml, tyčinky


1 489 Kč s DPH

Skladem 2 ks

Nákupem získáte 1489 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g20016031

Popis

Bytový parfém - Mandlovník (Vincent Van Gogh), Difuzér, Goebel

Parametry


Barva: Modrá, Pestrobarevná, Zlatá
Provedení: Doplňky do domácnosti
Země původu: Německo
Váha: 0.4 kg
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Vincent Van Gogh Doplňky do domácnosti

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.